Strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej. Zamknij

Informacja

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe produkty

Czekolady Polish Flavors

Czekolada Polish Flavors

Zapraszamy do smakowania czekolady inspirowanej smakami ziół i ciast.

Czekolada w polskim smaku

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie...

Czekolada Polish Flavors

Zapraszamy do smakowania czekolady inspirowanej smakami ziół i ciast.

Czekolada w polskim smaku

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest niniejsza oferta unikalnych wyrobów stworzonych na bazie belgijskiej czekolady, skomponowanych z naturalnych składników i wyrabianych ręcznie przez Mistrza Polski Cukierników.

Linia Polish Flavors – to paleta różnorodnych propozycji stanowiąca kwintesencję smaków i aromatów charakterystycznych dla polskiej kuchni, ogrodu i krajobrazu. Znajdą w niej Państwo wyjątkowe, czekoladowe trufle wypełniane miodami z podkarpackich pasiek i otulone pudrem z polskich owoców. Są w niej również czekolady inspirowane smakiem domowych ciast czy bardziej wytrawna propozycja czekolad z ziołami.

O produkcie

Polish Flavors jest tworzone od podstaw z naturalnych, najwyższej jakości składników. Nasze tabliczki wytwarzane są z czekolady wykonanej przez mistrzów belgijskich bez jakichkolwiek dodatków wzmacniających, konserwujących czy chemicznych „ulepszaczy”.

Czysta czekolada łączona jest tylko z cukrem trzcinowym i tłuszczem kakaowym. Naturalne są także substancje dodawane do czekolady takie jak zioła, przyprawy, korzenie, kwiaty, owoce, warzywa, orzechy czy miód. Owoce dodawane do czekolady to liofilizowane produkty, w których zachowano wartości odżywcze bez nadmiernego ubytku w kolorze. Czekolada jest produktem ręcznie wyrabianym. Stworzyli ją miłośnicy dobrego smaku: koneser wina i Mistrz Polski Cukierników.

Więcej

Czekolady Polish Flavors Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów